תחזית אסטרולוגית לשבועיים 30.12.2016- 12.01.2017

מחבר: טובה ספרא


בתאריך 29.12 כוכב אורנוס שינה מגמה ונמצא במולות ליופיטר. בדרך כלל כאשר אורנוס נעצר אנו חווים את הבלתי צפוי והימים נפיצים לצד פריצת דרך. מבנה זה עוזר לנו לראות אל מעבר לגבולות המציאות. יצוצו רעיונות חדשים בימים הקרובים, וגם קבוצות העובדים ביחד למען מטרה מסוימת ייהנו משיתופי פעולה חיוביים. תיתכן גם פריצת דרך בתחום המדע.


בסוף השבוע ועד לתאריך 01.01.2017 (כולל) היו זהירים בנהיגה, בעיקר אלה השותים אלכוהול או מעשנים סמים (מארס ונפטון במפגש במזל דגים). אלימות עלולה גם היא להתפתח בגלל אותן סיבות, סמים ואלכוהול. השילוב של מארס - נפטון הוא מסוכן, אופיו עלול להתבטא באלימות ובפעילות טרור. המבנה הזה עלול גם לגרום להרעלה (גם מכוונת), או לבעיה שנגרמת מגז או נפט.


מרקורי בנסיגה ועד עצירתו מתגלגלים סיפורים רבים, כולל ספינים וניסיונות לטשטש את העובדות. הערנות אינה במיטבה ולכן קשה לעשות את ההפרדה בין אמת ושקר. קל להתבלבל ובכתיבה מילים חסרות, כך שחלק מהמשפטים שכתבתם עלולים לקבל משמעות אחרת מזו שהתכוונתם אליה. שימו לב לכך ואולי כדאי לחזור ולקרוא את התכנים כמה פעמים כדי להיות בטוחים שהמסר שביקשתם להעביר יגיע כפי שאתם התכוונתם וחשבתם. גם בנוגע למידע שאתם מקבלים, בדקו אם הבנתם נכון. זכרו שלכל מילה בתוך המשפט יש חשיבות. זה לא הזמן המומלץ לקבל החלטות חשובות, לחתום על חוזים או להגיע להסכמות.


כוכב מרקורי ישנה כיוון בתאריך 09.01.2017, במעלה 29 קשת, שהיא קרובה מאוד למעלת העולם אפס גדי, ויגיע לאותה נקודה בתאריך 12.01.2017, אז יופיעו חדשות בעלות משמעות, שתהיה להן השפעה רחבה על העולם. ברמה האישית, שימו לב למידע אישי אותו אתם רוצים לשמור לעצמכם, סודות אישיים שאינכם רוצים שמישהו ישמע אותם. הנקודה הזו רגישה בארה"ב, על אותה מעלה כוכב מרקורי באפס מעלות גדי חשף את פרשת ווטרגייט ואת הסקנדל שנקשר להונאת מיידוף, כך שיש קושי לשמור על סודות בימים כאלה. כאשר מרקורי ייעצר הוא ייצור קשרים עם ווסטה ועם כוכבים אורניים. הקשר הראשון משפיע על ענייני ביטחון והשאר מתקשר לבעיות שרתי מחשב. האם ניחשף, בעזרת שרתי המחשב, לעוד סיפורים מאחורי הקלעים של הילרי קלינטון, שהייתה מעדיפה שאף אחד לא ידע?


העצירה במעלה ה- 29, היא קריטית בגלל שהכוכב נשאר מבודד ברצועת הזמן שבין התאריכים 06.01.17 ועד 12.01.2017, מה שיוצר מתח וחוסר שביעות רצון. היו ערים להתבטאויות ולסגנון שלכם. מזל קשת, הוא יותר ארוגנטי, אולי הסגנון הצדקני יתפוס מקום. יש כאן הרבה צביעות ונסו לזכור זאת, הפעילו את המסננת שלכם בזמן ניתוח מצבים, או שתנסו לשכנע את מי שעומד מולכם שאתם "צודקים".


יתכן שנישמע חדשות בנושא פיננסים בתאריך 06-07.01. הפוטנציאל לטוב ורע גם יחד.


09-11.01 אלו ימים שיתכנו בהם מאבקים הקשורים, לדת, חברה ופוליטיקה ברחבי העולם.


12-13.01 ימים נחמדים לרומנטיקה, אמנות, השראה ומחוות רגשיות. ימים נחמדים להיות "ביחד".


בתאריך 12.01.17 יתקיים מופע ירח מלא על 22.27 סרטן, במנעד ליופיטר במזל מאזניים ובהיבט לסאטורן ואורנוס. זה מבנה המציג ציר לא יציב, כך שהרבה נושאים אינם מסתדרים. תהיה מחשבה שיש הזדמנויות, אבל אלה למעשה אשליות. השינויים מתרחשים במהירות, כך שיהיה קושי לקדם ולפתח נושא כלשהו בדרך טובה. ישתלם להיות זהירים, כאשר אורנוס ופלוטו "עובדים" יש אירועים בלתי נראים שישאירו התחייבויות פתוחות שקשה לצפות אותן.


המבנה של הירח המלא, משפיע על המשפחה, על הקשר הבין-דורי. הצורך לעשות משהו בעל משמעות חדשה. המבנה כולו יאתגר לאורך זמן כל אחד. החוכמה תהיה למצוא את האיזון בין הבלגן, אי הסדר ובין המסגרת המוגדרת.


כוכב אורנוס במנעד לראש דרקון מתחילת החודש עד לתאריך 25.01. השילוב מביא לשינוי בלתי צפוי בחיים, כולל פעולה עצמאית הקשורה בתחום העבודה או בתחום האישי. ברחבי העולם, זו תקופה של אי שקט, שתביא לשינויים מהירים.


זמני ירח בטל:

יום שישי 30.12 הירח בטל משעה 10:10 עד למחרת 03:28 לפנות בוקר.

יום שני 02.01 הירח בטל משעה 09:52 עד שעה 11:57 לפני צהרים.

יום רביעי 04.01 הירח בטל משעה 18:13 עד 18:19 (אין טעות).

יום שישי 06.01 הירח בטל משעה 20:40 עד 22:17.

יום ראשון 08.01 הירח בטל משעה 04:21 לפנות בוקר עד 00:05 אחר חצות.

יום שלישי 10.01 הירח בטל משעה 23:37 עד 00:48 אחר חצות.

יום חמישי 12.01 הירח בטל משעה 13:33 בצהרי היום עד 02:07 אחר חצות.


כלכלה ושווקים:

השפעת כוכב אורנוס תלווה את השווקים. בינתיים אנחנו בזמן נסיגת מרקורי, אותו אנחנו מכנים ג'וקר או מומחה לתרגילים ובמבחן התוצאה הוא יוצר מצבים מביכים. נסיגת מרקורי גורמת לאיבוד פרטים, שגיאות ופספוסים, כך שהמסרים המגיעים סותרים זה את זה, כולל בדוחות כלכליים שתקבלו. אי היציבות בגלל תנועתו של כוכב מרקורי מרגיזה ומטעה.


הקשרים בין הכוכבים יוצרים שינויים בחשיבה הרציונלית, "מוחקים" גבולות בין האפשרי לבלתי אפשרי. לוגיקה מצד אחד וחוסר הגיון מהצד השני.


מיבנה ה-
T בין יופיטר אורנוס ופלוטו ימשיך להשפיע עד לתאריך 12.01.2017, אבל השפעת המבנה תהיה משמעותית יותר בין הימים 22.02 ועד ה- 21.04, כוכב וונוס יתחיל גם הוא בנסיגה כבר בתחילת חודש מרץ והנסיגה תימשך עד סוף אפריל. וונוס בנסיגה משפיעה מאוד על ערך הכסף ולכן ההשפעה על השווקים תהיה חזקה.


השמש תדליק את המבנה אורנוס פלוטו. בין התאריכים 07.01-12.01. כוכב אורנוס מציג מתח, שעלול להתבטא במישורים שונים, כולל פריצות דרך מדעיות, פוליטיקה (ברחבי העולם), מחאות חברתיות וכו', שישפיעו על השווקים.


בתאריך 09.01.2017, כוכב מרקורי משנה כיוון וחוזר להילוך ישיר, ובדרכו ישפיע על הפסיכולוגיה של המשקיע.


למעשה מבנה הכוכבים אינו מדבר על מצבים מידיים, אלא על התפתחויות, לכן יהיה קושי לשמור על יציבות אבל כאמור, הדגש יהיה יותר על מרץ - אפריל 2017.


חשיפת הפרוטוקולים של ילדי תימן:

המסמכים שנחשפו בנושא ילדי תימן, (28.12.2016) בזמן שהכוכבים מרקורי ופלוטו בצמידות במזל גדי, חושפים מידע הקשור לממסד, אבל זה קרה בזמן ירח בטל, ועל זה נאמר "פול גז בניוטרל". רצועת הזמן הנוכחית, עם מרקורי בנסיגה, עלולה לגרום לפספוסים במידע, נתונים חסרים, מה שיקשה על האזרחים לקבל את כל המידע הנדרש (כולל תקלות צפויות בתוכנות המחשב). בינתיים מקבלים אישור שהממסד (מזל גדי), כולל בתי חולים, אחיות ועובדים סוציאליים, היו מעורבים בפרשה וכנראה שגם הרבה כסף. ההרגשה, עם הכוכבים מארס ונפטון במזל דגים, היא שיש "מריחה". כירון הנמצא על ציר 1-7, מציע לתת מקום לחשיבה אחרת, מה שיכול לתת הערכה מחדש, ומחייב שינוי עמדה אצל כל הגורמים המעורבים בנושא. מה יעשו בתכל'ס עם המידע החלקי שנחשף? המסקנה שלי שזה לא נגמר...


אצלנו:

החלטת מועצת הביטחון של האו"ם, בתאריך 23.12.2016, נגד מדיניות ישראל ביהודה ושומרון התקבלה בזמן שכוכב מרקורי בנסיגה ונועדה לאלץ אותנו לקבל מציאות חדשה. התבוננות על מפת קבלת ההחלטה ( 23.12.2016, עם הנתונים המלאים) מציגה את הצביעות. כוכב מרקורי בנסיגה בדרך כלל מהתל (הפרטים המוצגים לנוכחים לא מדויקים), במנעד עם יופיטר, הכל "מתוק", שמעתם את דבריה של סמנתה פאואר, המאשרת שכמה בקלות אפשר לגייס את כולם נגד מדינת ישראל. בנוסף, באותה מפה כוכב מארס בצמידות עם נפטון במזל דגים, מתארים הונאה ונוכלות, בלשון עדינה. יהיה מעניין לראות מה יקרה סביב התאריך 26.01.2017, כאשר כוכב מרקורי יחזור למעלה ה-13 במזל גדי (באותו יום גם הירח ופלוטו יהיו קרובים למרקורי). במפה המשולבת של ההחלטה ומדינת ישראל, השמש נמצאת מבודדת ("הן עם לבדד ישכון"). כוכב אורנוס במפה המשותפת נמצא על האופק של מפת ההחלטה ועל השמש במפת המדינה, במולות לכוכב יופיטר, מציגים את ההפתעה וההגזמה לצד הבלתי צפוי, אבל גם מעלים סימני שאלה בנוגע לתקפות ההחלטה.


דרך אגב, מכון ויזנטל דירג את ההחלטה הזו כצעד הכי אנטישמי שנעשה מול מדינת ישראל
.

בערב ראש השנה התשע"ז, נכתב כאן:

"... יהיה חשוב לשמור ולטפח קשרים ומערכות יחסים בינלאומיים (2-8), שכבר נבנו בשנים האחרונות. מדינת ישראל, ומנהיגותה תדע להציב את הגבולות המתבקשים, באותן מערכות, מתוך הבנה הדדית.


מבנה הכוכבים מציג את קו הפעולה של המדינה ומנהיגותה, והמטרה היא להמשיך לשמור על הקיים. יכולות תמרון (5-11) יוכיחו את עצמן בתוך ניסיונות שמטרתן לאלץ אותנו להסכים לוועידות בינלאומיות וכל מה שנילווה לכך, כשברור שכל אלה יובילו לשום מקום. הנפטון הנמצא על ציר 1-7, מציג ניסיונות להחלטות שאי אפשר ליישם אותן. התמודדות על ניוטרל ("מריחה") עם אופטימיות המתעלמת מהמציאות. נפטון מתאים ל"חזון", אבל במציאות הוא הרבה פעמים גורם לאשליה. מבנה הכוכבים על צירים 1-7, ו-5-11 רומז לכולנו, לא להתרגש מאמירות שיגיעו מכל מיני יוזמות
...


שיתופי פעולה בינינו לבין מדינות אחרות ממשיכים עם 4-10. יש עשייה מתמשכת, שמתרחשת בהדרגה איטיות בנושאים מהותיים, מדינת ישראל בנתה וממשיכה לבנות שיתופי פעולה עם כמה מדינות מאחורי הקלעים (6-12) , בלי פרסום. זה קורה למעשה גם עם הפלשתינאים, אבל אלה פועלים מתוך אינטרס להסתיר את האמת (6-12). יש להם עניין ששיתופי הפעולה הביטחוניים והכלכליים ימשיכו בשקט, מאחורי הקלעים
.


פעולות ההסברה ימשיכו, פעמים ישיגו את היעד עם הכוכבים (ציר 3-9) ובפעמים אחרות תהיה תחושה שהמלחמה על הקונצנזוס בבעיה, ואנחנו לא נקבל לגיטימציה (6-12). אבל כפי שכבר נכתב עם 5-11, לא צריך להתרגש
.


הסכמי אוסלו בשנת 1993, התקבלו עם המעבר של כוכב יופיטר על ציר 1-7, שעורר אופוריה ותקווה והסתיר את מעברו של כוכב פלוטו על ציר 1-7. המעבר הזה ערער את מעמדה ומצבה של המדינה לשנים רבות. מאז ישנם לחצים שמשלבים קשיים, או איומים המלווים אותנו כמדינה וזו מגמה החוזרת במעגל כזה או אחר על מפת המדינה, לאורך שנים
.


במהלך השנים 2017 ו- 2018 כנראה יגיע שינוי אסטרטגי שיחזק אותנו. יתכן שזה יתרחש בגלל אירוע ביטחוני, שהמציאות תביא אותנו לתוכו. יהיה זה סוג של "תיקון", שבמבחן התוצאה שלו יעזור ויביא ל"פיתרון הבעיות" לטווח ארוך
.


בתאריך 27.3.2015 נכתב
:

"לאובאמה יש כנראה בעיה עם מדינת ישראל עצמאית ודעתנית השומרת על ביטחונה... אובאמה מחפש הישגים, משהו להשאיר אחרי הריק הגדול שלו במהלך הכהונה שלו, ולא נראה שאכפת לו מי יהיה הקורבן על המזבח. בלי אשליות".


אובאמה, בימיו האחרונים כנשיא, ואין ספק שיש לו בעיה עם העולם בנוגע להתנהלותו במזרח התיכון ואנחנו נפלנו לריק הגדול שהוא מבין שהשאיר, וזה לא נמצא בהלימה לעולמו האישי והפרטי
.


בכתבה שהתפרסמה בתאריך 20.9.2013 נכתב על אובאמה
:

האנלוגיות שלו מוטעות. הפער בין הדקויות גורר אותו להכללות מסוכנות, שאין להן אחיזה במציאות (נפטון...) כאשר הוא משקר לעצמו זו יכולה להיות

בעיה פרטית, אבל במקרה שלו, כמנהיג המעצמה הגדולה, הוא למעשה מוליך שולל את העולם, בעיקר עכשיו, כשרואים את הכוכבים העוברים על ההורוסקופ האישי של אובמה, מתחילת חודש מרץ (2015), מה שלא משאיר סימן שאלה שהוא פועל בעת הזו מתוך תסכול, אכזבה בלי שום קשר למציאות."

בסופו של דבר המבנה של ההורוסקופ האישי של ברק אובאמה מציג את הדגש שלו בנוגע לחשיבות תדמיתו כמנהיג וכמפקד עליון של הכוחות בארה"ב. אובאמה, בן מזל אריה, אדם שהכבוד והתדמית חשובים לו... כך שלמרות האידיאליזם וההשראה שלו על איך צריך להיות העולם החדש, הרמוניה עם דו-קיום בשלום על פני היקום, רעיון שהוא ניסה להציג מאז שנבחר בשנת 2008, ועל כך קיבל כזכור את פרס נובל לשלום, הוא התקשה נוכח המציאות להוכיח את משנתו. התפכחות הזו כנראה מכעיסה אותו. הוא בן אריה עם אופק במזל דלי (במפה האישית שלו) חשוב לו לומר את המילה האחרונה! וכך עשה...


ה"קונפליקט" הנוכחי במזרח התיכון, שנובע מחוסר מדיניות החוץ בממשל אובאמה, כנראה עוד יביא בעיות גדולות וכאבי ראש לממשיכו, טראמפ
.


הנאום המתנצל של מזכיר המדינה, ג'ון קרי, בתאריך 28.12.2016 החזיר אותי לרשימה שנכתבה כאן עליו בתאריך 09.08.13
:

"...הורוסקופ האישי של שר החוץ האמריקאי ג'ון קרי, מספר על אדם שאצלו אין קשר בין המציאות והעובדות. באופיו, הוא מכוון את המציאות לפי הרגש שלו ומניח הנחות בלי קשר לעובדות (נפטון 1-7). הוא נוטה לעגל פינות, להבטיח ולא לקיים (יופיטר 6-12), לזרוע אשליות ולסגת מהן.

קרי מאוד רגשי בתהליכים בהם הוא מעורב (ירח/נפטון 7/10) וגורם לצד השני להרגיש שאם אינו מסכים איתו, הוא פוגע בו מאוד באופן אישי. מותר לחשוב שהכוונות שלו טובות ביחס למו"מ, אבל למעשה הוא חושב קודם על הצלחתו של ג'ון קרי ולא על המשמעות של סוף התהליך..."

אחרי ששמענו את הנאום שלו צריך לקרוא ולהבין את המשמעות המסתתרת בין המילים בנאום האינסופי שלו, ג'ון קרי כועס כי הוא ניכשל! כפי שנכתב, הוא רגשי והכישלון שלו זה הדבר היחיד שמעניין אותו באמת. הוא ניסה להישמע אמפתי, הוא סיפר גם שבביקורו הראשון כאן, הוא התאהב בישראל, אבל בנאומו, הטון התקיף והאשמות היו נגד מדינת ישראל והמנהיגות שלה. ג'ון קרי לא נתן פתרון חדש (בערך המשך מתווה קלינטון), אלא המשיך לטעון שהפתרון הוא רק אחד, והמשיך להוכיח לכולנו שהוא והנשיא לא מבינים באמת את המנטליות במזרח התיכון.


הייאוש והעלבון של ממשל אובאמה לצד התסכול מניצחונו המפתיע של טראמפ (שאתם ידעתם שצפוי לפי הרשימות כאן), השפיע על הממשל הנוכחי שמסיים אוטוטו ובא לידי ביטוי בנאומו המייגע של ג'ון קרי הכועס והמאוכזב נגד מדינת ישראל
.


וכפי שכבר נכתב, הניסיונות של מדינות אחרות להציג פתרונות או לכפות על מדינת ישראל הסכמים בלי לנהל מו"מ - יובילו לשום מקום.

 

חזרה לעמוד קודםהדפסה

מאמרים נוספים באתר

תחזית אסטרלוגית שבועית 17.04.2015-23.04.2015תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 08.02.2013-15.02.2013 תחזית אסטרולוגית 18.08.2017 עד 07.09.2017תחזית אסטרולוגית 28.07.2017-17.08.2017זמני ירח שחורמה מזל האופק שלך?משמעות מזל האופקנסיגה של כוכביםטיפים לעונת הליקוייםהשפעת ליקויי חמה על תרבויות